Szczęść Boże,
Zwracamy się z prośbą o przekazanie katechetom informacji dotyczących możliwości zamawiania pakietów startowych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://katechizmy.com.pl/autoinstalator/joomla/pakiet-startowy 
Wykaz podręczników Wydawnictwa WDS Sandomierz obowiązujące od następnego roku szkolnego https://katechizmy.com.pl/autoinstalator/joomla/pakiet-startowy (w zał. wykaz do pobrania/wydruku)
Program został szeroko obudowany multimedialnymi pomocami dydaktycznymi m.in. do katechezy zdalnej (w dziale pomoce dydaktyczne na stronie https://www.katechizmy.com.pl/materialy-dydaktyczne/17-pomoce/138-baza-darmowych-pomocy-dydaktycznych-do-tablic-interaktywnych-przypisanych-do-jednostek-lekcyjnych-wedlug-podrecznikow-2). Dostęp do pełnych zasobów serwisu jest BEZPŁATNY, wymaga jedynie standardowego logowania.
Polecamy również szeroką gamę produktów pomocnych w katechezie typu: płyty z piosenkami, płyty multimedialne, banery, plansze, puzzle, karty syntetyczne, naklejki motywacyjne itp. ( https://www.katechizmy.com.pl/autoinstalator/joomla/materialy-dydaktyczne).
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla katechetów, również w zakresie spotkań i szkoleń.
Chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania.
Pozdrawiam.
Monika Bidas
Koordynator ds. Katechizmów
Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
ul. Żeromskiego 4, 27-600 Sandomierz
www.wds.pl.  www.katechizmy.com.pl
tel. kom. 781 666 766
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.