Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w XXXIV edycji Olimpiady Teologii Katolickiej - Radom 2024, której temat brzmi: "Zasady społeczne w nauczaniu Kościoła”. Prosimy o zgłaszanie szkół ponadpodstawowych drogą mailową (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), listownie lub osobiście w Wydziale Katechetycznym Kurii Metropolitalnej w Katowicach do 6 października br. W przypadku udziału szkół zawodowych konieczna jest zgoda Komitetu Głównego OTK.
   W załącznikach znajdują się zgłoszenie szkoły do OTK, które należy przesłać do Wydziału Katechetycznego oraz zgłoszenie ucznia do OTK, które katecheta zostawia u siebie. Szczegółowe informacje i spis lektur można znaleźć na stronie internetowej: www.otk.pl
   Pytania na etap szkolny, który odbędzie się 15 listopada br., zostaną przesłane na adres szkoły w stosownym terminie. Pozostałe terminy OTK: etap diecezjalny 10 stycznia 2024 r., etap ogólnopolski 4-6 kwietnia 2024 r. w Radomiu.
   Zachęcamy zwłaszcza katechetów, których uczniowie nigdy nie brali jeszcze udziału w Olimpiadzie o zmotywowanie ich do zainteresowania zagadnieniami, będącymi przedmiotem tegorocznych zawodów.
Dziękuję za współpracę i życzliwość.
Ks. dr Robert Kaczmarek
archidiecezjalny wizytator katechetyczny

Formularze zgłoszenia na Olimpiadę Teologii Katolickiej:

zgłoszenie ucznia: pobierz plik doc

zgłoszenie szkoły: pobierz plik doc