Zgodnie z Regulaminem archidiecezjalnego konkursu filmowego dla młodzieży szkół ponadpodstawowych: „Autorytet na miarę XXI wieku? – ks. Jan Macha” rusza głosowanie na nagrodę publiczności. Każdy ma prawo oddać swój głos na jeden z pięciu nadesłanych filmów, który według niego jest najlepszy. Głosowanie będzie trwało od 23 listopada br. od godziny 00:00 do 30 listopada br. do godziny 15:00.

Procedura jest następująca:

      1. Wchodzimy na stronę:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLmiqyWAGnpyt2j7Qfv4KKiqqyv_SM5c5V

      2. Oglądamy filmy konkursowe umieszczone na liście.

      3. Oddajemy głos na film, który najbardziej nam się podoba i odpowiada tematowi konkursu poprzez tzw. „polubienie” – naciskamy ikonkę „kciuka w górę”.

            Zwracamy uwagę, że można głosować tylko jeden raz. Film z największą liczbą głosów otrzyma nagrodę publiczności. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w dniu rocznicy śmierci Sługi Bożego ks. Jana Machy, tj. 3 grudnia 2021 r.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu oraz prosimy o przekazanie tej informacji swoim uczniom, nauczycielom i znajomym, by jak największa liczba osób mogła wziąć w nim udział. Dzięki temu przyczynimy się do popularyzowania postaci nowego błogosławionego – śląskiego męczennika, którego beatyfikację przeżywaliśmy w sobotę 20 listopada w katowickiej archikatedrze. Żywimy nadzieję, że będzie to również przyczynek do rozwoju Jego kultu w naszym lokalnym Kościele.

Pracownicy Wydziału Katechetycznego

 

Najnowsze

19 październik 2021

Konkursy dla dzieci i młodzieży z okazji beatyfikacji Sługi Bożego ks. Jana Machy

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursach, mających na celu przybliżenie...