Zapraszamy dzieci przedszkolne, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursach, mających na celu przybliżenie im postaci nowego błogosławionego oraz jego drogi do świętości:

1. Konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas I–IV szkoły podstawowej – „Obrazy z życia ks. Jana Machy”.
  2. Konkurs na prezentację multimedialną dla uczniów klas V–VIII szkoły podstawowej: „Życie i posługa ks. Jana Machy”.
  3. Konkurs na film dla uczniów szkół ponadpodstawowych: „Autorytet na miarę XXI wieku? – ks. Jan Macha”.

Zwycięzcy konkursów otrzymają cenne nagrody, o których mowa w Regulaminach umieszczonych poniżej. Zwracamy się do Katechetów z prośbą o propagowanie konkursów oraz zachęcanie uczniów do udziału w nich. W ten sposób będziemy mogli przygotować się do zbliżającej się beatyfikacji ks. Jana Machy.

Honorowy patronat nad konkursami objął JE Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc, zaś patronat medialny: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Radio eM.

REGULAMIN ARCHIDIECEZJALNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO:  pobierz plik doc

REGULAMIN ARCHIDIECEZJALNEGO KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ: pobierz plik doc

REGULAMIN ARCHIDIECEZJALNEGO KONKURSU FILMOWEGO DLA MŁODZIEŻY SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH: pobierz plik doc