Rozstrzygnięto Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Obrazy z życia Jana Pawła II”, który zorganizowano w ramach IX edycji Gry Miejskiej. Na konkurs wpłynęło 188 prac uczniów klas I – III szkół podstawowych archidiecezji katowickiej oraz diecezji gliwickiej i sosnowieckiej. Komisja konkursowa złożona z pracowników Wydziału Katechetycznego w Katowicach oraz przedstawicieli stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” po burzliwych obradach wyłoniła zwycięzców:

I miejsce –  Anna Klon z klasy II a Zespołu Szkół Specjalnych w Knurowie;      
II miejsce – Mikołaj Wierzgoń z klasy II b Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gorzyczkach;
III miejsce – Magdalena Czwarnok z klasy II c Szkoły Podstawowej nr 51 im. Fryderyka Chopina w Katowicach.

Całą pierwszą dziesiątkę oraz nagrodzone prace publikujemy w załączniku. Pozostałe prace zostaną opublikowane pod linkiem, który pojawi się tutaj wkrótce. Nagrody za finałowe dziesięć miejsc będą do odbioru w Wydziałach Katechetycznych w Katowicach, Gliwicach i Sosnowcu od 1 lipca br. w godzinach ich urzędowania. Prosimy o telefoniczne ustalenie terminu ich odbioru

wyniki: images/2021/gra/wyniki.doc

Prace nagrodzone w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Obrazy z życia Jana Pawła II" (pierwszych 10 miejsc) – https://we.tl/t-IDis76uySz (link wygasa 5. lipca)

Pozostałe prace uczniów w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Obrazy z życia Jana Pawła II" – https://we.tl/t-S3EYKF4y4j (link wygasa 5. lipca)

Zwycięzcom, ich rodzicom i katechetom serdecznie gratulujemy. Jesteśmy pełni uznania i podziwu dla talentu plastycznego, jak również pomysłowości wszystkim uczestników konkursu. Dziękujemy im za udział i zapraszamy do uczestnictwa w Grze Miejskiej „Święty Jan Paweł II naszym Przewodnikiem” za rok.

I miejsce - Anna Klon

II miejsce: Mikołaj Wierzgoń

III miejsce: Magdalena Czwarnok