W związku z nowelizacją Ustawy Kodeksu karnego, która wprowadza zmiany m. in. w treści art. 240  oraz koniecznością zapoznania się z „Zasadami ochrony dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych i bezradnych przed wykorzystywaniem seksualnym w diecezji gliwickiej i archidiecezji katowickiej", zapraszam do wzięcia udziału w szkoleniu katechetów, którzy dotychczas nie mieli okazji zapoznać się z odpowiednimi normami i przyjętymi zasadami.

Dotyczy to osób, które niedawno rozpoczęły pracę katechetyczną, jak i tych, które nie brały udziału w szkoleniu, zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Katowicach. Szkolenie poprowadzi ks. Łukasz Płaszewski – Delegat ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży w Archidiecezji Katowickiej oraz Przewodniczący Zespołu ds. Prewencji Archidiecezji Katowickiej.

Zgłoszenia prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szkolenie będzie prowadzone online na platformie Zoom. Ze względów technicznych, na każdy  z terminów może być zgłoszonych 80 osób. Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma link wraz z instrukcją logowania. Termin zgłoszeń do 1. marca br.

Szkolenie odbywać się będzie od godz. 19.00. –20.30.
Do wyboru są następujące terminy:
8 marzec
10 marzec
12 kwiecień
14 kwiecień

Ewentualne pytania proszę kierować
do p. Małgorzaty Krzeszowskiej(kom. 660 992 809).
z wyrazami szacunku
Ks. Krzysztof Sosna