Drodzy Katecheci,

ze względu na panującą sytuację epidemiczną, jak napisaliśmy na stronie Wydziału Katechetycznego, nie możemy spotkać się stacjonarnie na jesiennych dniach skupienia. Chcielibyśmy jednak zaproponować Wam przeżycie soboty 19 grudnia br. jako adwentowego dnia skupienia. Składałby się on z następujących elementów:

• indywidualne uczestnictwo w porannej Mszy Świętej w swoim kościele parafialnym;
  • rozważanie zaproponowanych tekstów w dowolnej porze dnia, najlepiej przed tabernakulum;
  • wieczorne spotkanie formacyjno-modlitewne on-line z pracownikami Wydziału Katechetycznego – o godz. 20.00. Bardzo zależy nam na tym, abyśmy wszyscy jako Katecheci Archidiecezji Katowickiej przeżyli duchową łączność o tej konkretnej godzinie, kiedy Ksiądz Arcybiskup będzie powierzał nas i naszą posługę Bogu.

Teksty i link do spotkania opublikujemy na stronie Wydziału Katechetycznego w godzinach popołudniowych w piątek 18 grudnia .

Życząc głębokiego przeżycia adwentowego oczekiwania, pamiętamy o Was w modlitwie.

Ks. dr hab. Roman Buchta, prof. UŚ

Ks. dr Robert Kaczmarek